0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok

ID : 188051176

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 176m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 200000 Euro.

Adresa :

Rruga Nikolla Tupe
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 176 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati -1
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate