0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion+

ID : 423111105

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion+. Apartament 2+1+1dhome gatimi+1WC+1blk, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar,3AC, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 97000 Euro.

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 97 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 105 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Nr i kateve 5
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate