0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi

ID : 415052113

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi. Apartament 2+1 +2WC+1bllk, me siperfaqe 113 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 2AC.
Cmimi 1250 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 141 250 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 113 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate