0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Ymer Kurti, prane Postes Nr.8

ID : 3177052069

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Ymer Kurti, prane Postes Nr.8. Ambient me siperfaqe 69m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire + 1 depo dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 145000 Euro.

Adresa :

Rruga Ymer Kurti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 145 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 69 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate