0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Barikadave, prane Gjimnazit S.Frasheri

ID : 183091110

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Barikadave, prane Gjimnazit S.Frasheri. Ambient me siperfaqe 110m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 3 kate, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 180000 Euro.

Adresa :

Rruga Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Info Financiare :

Cmimi 180 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate