0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Shallvareve

ID : 182101040

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Shallvareve. Ambient me siperfaqe 40m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 120000 Euro.

Adresa :

Rruga Ibrahim Rugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 40 m²
Banjo 2
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate