0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Qerret

ID : 2250DR110

Durres, Shesim Apartament 3+1 ne Qerret. Apartament 3+1 me siperfaqe 110 m2, mundesi zgjedhje kati dhe pozicioni. Apartamenti ka punime teper cilesore.
Cmimi 700 Euro/m2.

Adresa :

Qerret, Durres
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 77 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate