0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Gjin Bue Shpata, prane Stadiumit Dinamo

ID : 3174052060

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Gjin Bue Shpata, prane Stadiumit Dinamo. Ambient me siperfaqe 64m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 4000 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Gjin Bue Shpata
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 256 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 64 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate