0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane KDS

ID : 404041111

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane KDS. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 121m2, prej se cilave 61 jan te hipotekuara, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 68000 Euro.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 68 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 121 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate