0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dritan Hoxha, prane Zogut te Zi

ID : 402111134

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dritan Hoxha, prane Zogut te Zi. Apartament 2+1+2WC+1bllk, me siperfaqe 134 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 110000 Euro.

Adresa :

Rruga Dritan Hoxha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 110 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 134 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate