0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 Kat ne Rr. Vlora 5, prane Shkolles Halim Xhelo

ID : 068VL330

Vlore, Shesim Vile 1 Kat ne Rr. Vlora 5, prane Shkolles Halim Xhelo. Vile me siperfaqe totale ndertimi 144m2, oborr me siperfaqe 186m2 dhe bodrum me siperfaqe 144m2, eshte e shtruar ne pllake.
Kati 1-re i viles organizohet ne 4dhoma gjumi+1dhome ndenje+1dhome gatimi+1WC+2depo.
Vila eshte totalisht e mobiluar, 2AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr dhe ka bodrum te ndricuar, me dokumenta te rregullta pronesie .
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Rruga Vlora 5
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 330 m²
Dhoma 5
Banjo 1
Kati N/A
Nr i kateve 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate