0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane

ID : 050025420

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe totale ndertimi 420m2 dhe oborr me siperfaqe 210m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
Kati 1-re i viles organizohet ne 2dhoma gjumi+1dhome ndenje+2WC+1ballkon.
Kati i 2-te ka 1 soxhorno me oxhak funksional, 1 ambient gatimi, 1 dhome gjumi dhe 2 WC.
Kati i 3-te ka 2 dhoma gjumi, 1 WC dhe verande.
Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem Fan Coi, oxhak funksional dhe 5AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.
Cmimi 400000 Euro.

Adresa :

Rruga Fuat Toptani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 400 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 420 m²
Dhoma 6
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate