0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Don Bosko, prane Vizion+

ID : 180091100

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Don Bosko, prane Vizion+. Ambient me siperfaqe 100m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1800 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 180 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate