0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Bulevardin Zogu I, prane Ministris Drejtesise

ID : 179091055

Tirane, Shesim Dyqan ne Bulevardin Zogu I, prane Ministris Drejtesise. Dyqan me siperfaqe 55m2. Dyqani eshte i mobiluar Bar–Kafe, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Dyqani ka dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 2400 Euro/m2.

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 132 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 55 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate