0 prona te gjetura

Shesim Apartament 5+1 ne Rr. Liman Kaba, prane Fushave Dinamo

ID : 400053311

Tirane, Shesim Apartament 5+1 ne Rr. Liman Kaba, prane Fushave Dinamo. Apartament 5+1+dhome gatimi+3wc+2bllk, me siperfaqe 311 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te dhe 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar,6AC, sistem ngrohje-ftohje qendrore, oxhak, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 12000 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Liman Kaba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 373 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 311 m²
Dhoma 5
Banjo 3
Kati 1
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate