0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 kat ne Rr. Niko Avrami

ID : 047082384

Tirane, Shesim Vile 1 kat ne Rr. Niko Avrami. Vile 1 kat, e organizuar ne 3+1+1WC me siperfaqe ndertimi 179m2 dhe truall me siperfaqe 384m2. Trualli dhe ndertesa ka dokumenta te rregullta pronesie, eshte shume i pershtatshme per zhvillim te prones dhe ndertim pallati.
Cmimi 350000 Euro.

Adresa :

Rruga Niko Avrami
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 350 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 384 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 1
Nr i kateve 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate