0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok

ID : 390051107

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 107m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1800 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Brigada 8
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 192 600 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 107 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate