0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kate ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane

ID : 046F232

Tirane, Shesim Vile 2 Kate ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe totale ndertimi 232m2, e shtruar ne pllake dhe oborr me siperfaqe 250m2, eshte e ndare ne dy kate me siperfaqe 115m2 kati i pare dhe 124 kati i dyte, organizohet me shkalle te jashteme. Kati 1-re ka 1 dite, 2 dhoma gjumi, 2WC dhe 1 verande. Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome gatimi, 2 WC, verande, 1 Blk. Vila eshte me dokuemnta te rregullta pronesie trualli dhe ndertese, parkim brenda ne oborr per nje post makine.
Cmimi 260000 Euro.

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 260 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 232 m²
Dhoma 7
Banjo 4
Kati 2
Nr i kateve 2
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate