0 prona te gjetura

Shesim Toke Are ne Rr. Panorama e Liqenit, Mjull Bathore prane Liqenit Farke

ID : 073F500

Tirane, Shesim Toke Are ne Rr. Panorama e Liqenit, Mjull Bathore prane Liqenit Farke. Toke Are me siperfaqe 500 m2 ndodhet buze rruges kryesore dhe pamje te lire nga liqeni i Farkes, ka dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 60000 Euro.

Adresa :

Rruga Panorama e Liqenit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 60 000 €

Detajet :

Siperfaqe 500 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate