0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kate ne Rr. Kosova, ne Qerret

ID : 065KV165

Kavaje, Shesim Vile 2 Kate ne Rr. Kosova, ne Qerret. Vile me siperfaqe totale ndertimi 165m2 dhe siperfaqe trualli 300m2, e shtruar ne pllake, organizohet ne 2 kate, me shkalle te brendshme. Vila perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi dhe ngrenje, 1 ambient dite, 2 WC, 2 ballkone. Cdo ambient ka ndricim dhe ajrim natyral. Vila ndodhet ne nje kompleks vilash, te rrethuar dhe me akses te drejteperdrejte me detin.
Cmimi 135000 Euro.


Adresa :

Qerret
Durres

Qyteti : Durres

Info Financiare :

Cmimi 135 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
135 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 2
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate