0 prona te gjetura

Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial

ID : 384052142

Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial. Apartament 4+1+dhome gatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe 337m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje kopleksi te ri me kushte shume te mira ndertimi. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie dhe dy parkime te perfshire ne cmim.
Cmimi 725000 Euro.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 725 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 337 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate