0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit te Thate

ID : 090F098

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit te Thate. Apartament 2+1+1WC+2Blk, me siperfaqe 98m2, eshte I shtruar ne parket , ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat te ri. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, orjentohet ne Lindje-Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100000 Euro.I negociueshem

Adresa :

Rruga Peti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 98 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate