0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Bulevardin Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta

ID : 170054194

Tirane, Shesim Lokal ne Bulevardin Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta. Ambjent me siperfaqe 194m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri, totalisht i mobiluar, ne gjendje pune. Ambienti organizohet ne 2 hapesira dhe 3WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 230000 Euro.

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 230 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 194 m²
Zyra 2
Banjo 3
Kati -1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate