0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Zogut te Zi

ID : 380072109

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Zogut te Zi. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+1Blk, me siperfaqe 109m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, me punime cilesore. Apartamenti shitet bosh, orientohet ne Jug - Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 105000 Euro.

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 105 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 109 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate