0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 kat ne Rr. Leka i Madh, Selite

ID : 046F100

Tirane, Shesim Vile 1 kat ne Rr. Leka i Madh, Selite. Vile 1 kat, e organizuar ne 3+1+1WC me siperfaqe ndertimi 100m2 dhe truall me siperfaqe 300m2. Trualli dhe ndertesa ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Rruga Leka i Madh
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 1
Nr i kateve 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate