0 prona te gjetura

Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok

ID : 293051174

Tirane, Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1Bll+1 depo, me siperfaqe 174 m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt dhe te 5-te te nje pallati ekzistues. Apartmenti i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie, orientohet ne Perendim.
Cmimi 180000 Euro.

Adresa :

Rruga Pasko Vasha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 180 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 174 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate