0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Niko Avrami, prane QSUT

ID : 3171041034

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Niko Avrami, prane QSUT. Dyqan me siperfaqe 34m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC.
Cmimi 40800 Euro.


Adresa :

Rruga Niko Avrami
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Info Financiare :

Cmimi 40 800 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 34 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate