0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Durresit, prane Ambasades Polake

ID : 373101130

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Durresit, prane Ambasades Polake. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+2Blk+depo, me siperfaqe 130m2, I shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientimi ne Jug. Cmimi 1300 Euro/m2.


Adresa :

Rruga Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 169 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate