0 prona te gjetura

Shesim Apartament Duplex 2+1 ne zona e kallamave

ID : 061VL091

Dhermi, Shesim Apartament Duplex 2+1 ne zona e kallamave. Apartament Duplex 2+1+2WC+verande, me siperfaqe 91m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i sapo perfunduar, ne katin e pare jane ambientet e dites dhe ne te katin e dyte ambientet e nates. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi, orjentohet ne Lidje – Perendim.
Cmimi 110000 Euro.

Adresa :

Dhermi

Info Financiare :

Cmimi 110 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 91 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate