0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Lejla Malo

ID : 060DV290

Delvine, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Lejla Malo. Vile me siperfaqe totale ndertimi 290m2 dhe siperfaqe trualli 500m2, e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet ne 2 kate, me shkalle te brendshme. Vila perbehet nga 4 dhoma gjumi, 2 ambient ndenje, 1 gatimi dhe ngrenje, 1 ambient dite, 2 WC. Cdo ambient ka ndricim dhe ajrim natyral. Vila shitet e mobiluar, 2AC dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 280000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Lejla Malo
Delvinë

Qyteti : Delvinë

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 280 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 290 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati 2
Nr i kateve 2
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate