0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Kryemadh

ID : 059KV200

Kavaje, Shesim Apartament 2+1 ne Kryemadh. Apartament 2+1+1dhome gatimi+1WC+3Blk, me siperfaqe banimi 88m2 dhe verande me siperfaqe 112m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, pa ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 120000 Euro.

Adresa :

Kryemadh
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate