0 prona te gjetura

Shesim Ambient Polifunksional ne Autostraden Tirane – Durres, km 14

ID : 3166V1250

Tirane, Shesim Ambiente Sherbimi Polifunksionale ne Autostraden Tirane – Durres, km 14, prane Maminasit. Ambjentet e Sherbimit Polifunksional kane siperfaqe ndertimi 1250m2, siperfaqe trualli 5600m2. Objekti eshte 2 kat me lartesi te variushme nga 3.0 – 6.5 ml. Perbehet nga magazina, ambient per zhvillim biznesi, show-room, repart industrial, zyra, ambient banimi. Objekti ka pamje nga rruga kryesore, mundesi rreklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1690000 Euro.

Adresa :

Vore
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Vore

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 1 690 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 250 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate