0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot.

ID : 164071118

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot. Ambjent me siperfaqe 118m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, i pershtatshem per zyre. Ambienti organizohet ne 3 hapesira dhe 1WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Orientohet ne Jug. Cmimi 2000 Euro/m2.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 236 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 118 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate