0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 kat ne Rr. Zalata, prane ish pularise

ID : 045K080

Tirane, Shesim Vile 1 kat ne Rr. Zalata, prane ish pularise. Vile 1 kat, e organizuar ne 1+1+1WC me siperfaqe ndertimi 80m2 dhe truall me siperfaqe 4062m2. Trualli ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100000 Euro.

Adresa :

Rruga Zalata
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate