0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Naim Frasheri, prane Hotel Butrintit

ID : 057SR043

Sarande, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Naim Frasheri, prane Hotel Butrintit. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 43m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti orientohet ne Lindje dhe eshte I mobiluar. Me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 45000 Euro.

Adresa :

Rruga Naim Frasheri
Sarande

Qyteti : Sarande

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 45 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 43 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate