0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Haxhi Brari prane Kopshtit Botanik

ID : 048F107

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Haxhi Brari, prane Kopshtit Botanik. Apartament 2+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 107m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 5-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte I sapo perfunduar dhe I pa banuar me pare, i orjentuar ne Jug-Lindje, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 850 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Haxhi Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 90 950 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 107 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate