0 prona te gjetura

Shesim Objekt Biznesi ne Rr. Llambi Bonata, Kombinat

ID : 3165006069

Tirane, Shesim Objekt Biznesi ne Rr. Llambi Bonata, Kombinat. Ambient me siperfaqe totale 69m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1500 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Llambi Bonata
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 6

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 103 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 69 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate