0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kate + Papafingo ne Mjull Bathore, Komuna Farke

ID : 042F740

Tirane, Shesim Vile 3 Kate + Papafingo ne Mjull Bathore, Komuna Farke. Vile me siperfaqe totale ndertimi 740m2, e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet ne 3 kate dhe papafingo, me shkalle te brendshme. Vila perbehet nga 8 dhoma gjumi, 3 ambiente gatimi dhe ngrenje, 4 ambiente dite, 5 WC, 6 veranda, garderobe, garazh te mbyllur per dy poste makinash, pishine personale. Cdo ambient ka ndricim dhe ajrim natyral. Vila ka punime cilesore, ndodhet ne nje kompleks banimi, shitet pjeserisht I mobiluar dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1100 Euro/m2. I negociueshem.

Adresa :

Mjull Bathore
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 814 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 740 m²
Dhoma 8
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate