0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik

ID : 3163F055

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik. Ambient me siperfaqe 55m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2500 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 137 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 55 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate