0 prona te gjetura

Shesim Toke Ullishte ne Borsh

ID : 4121SR1425

Sarande, Shesim Toke Ullishte ne Borsh. Toke me siperfaqe 1425m2 ndodhet prane rruges automobilistike dhe shume prane detit, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 90 Euro/m2.

Adresa :

Borsh
Sarande

Qyteti : Sarande

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 128 000 €

Detajet :

Siperfaqe 1 425 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate