0 prona te gjetura

Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani

ID : 3162081050

Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani. Magazine gjysem bodrum, me siperfaqe 50m2 eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, me dokumnenta te rregullta pronesie.
Cmimi 350 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 175 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 50 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate