0 prona te gjetura

Shesim Magazine ne Shkozet, prane Kolaudimeve

ID : 3128DR900

Durres, Shesim Magazine ne Shkozet, prane Kolaudimeve. Magazine me siperfaqe 900m2 dhe truall me siperfaqe 300m2, me lartesi 4.5m eshte e shtruar me beton, ndodhet prane rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 450000 Euro.

Adresa :

Shkozet
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 450 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 900 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate