0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 prane Kanalit te Cukes

ID : 077SR060

Sarande, Shesim Apartament 1+1 prane Kanalit te Cukes. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 60m2 eshte i shtruar ne pllake dhe pjeserisht., ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, me pamje te lire nga deti.
Cmimi 36000 Euro.

Adresa :

Sarande
Sarande

Qyteti : Sarande

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Cmimi 36 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 60 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate