0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 kat ne Bucims

ID : 056PG280

Pogradec, Shesim Vile 2 kat ne Bucims. Vile 2 kat me siperfaqe 280m2 dhe oborr me siperfaqe 300m2 eshte i shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 WC, kati II ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC dhe 1 Blk. Vila shitet e mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie, vend parkimi per 3 poste.
Cmimi 120000 Euro.

Adresa :

Bucimas
Pogradec

Qyteti : Pogradec

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 280 m²
Dhoma 4
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate