0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Bulevardin Vlore-Skele

ID : 016VL109

Vlore, Shesim Dyqan ne Bulevardin Vlore-Skele. Dyqan me siperfaqe 109m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2 WC, ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi, parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 2000 Euro/m2. I negociueshem.

Adresa :

Vlore
Vlore

Qyteti : Vlore

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 218 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 109 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate