0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Lagjen 13, zona Plazh

ID : 017DR123

Durres, Shesim Lokal ne Lagjen 13, zona Plazh. Lokal me siperfaqe 123m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, organizohet ne nje hapsire te lire, 2 WC dhe 1 verande, me pamje te lire nga deti
Cmimi 300000 Euro.

Adresa :

Durres
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 300 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 123 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate