0 prona te gjetura

Shesim Vile ne Himare

ID : 019VL130

Vlore, Shesim Vile ne Himare. Vile 3 kat me pamje nga deti ka nje siperfaqe totale 135m2 dhe ndodhet 200m larg vijes bregdetare. Vila eshte ndertuar ne nje truall prej 360m2 i cili eshte i strukturuar me parking dhe i gjelberuar. E ndodhur ne terren kodrinor vila orientohet ne Perendim dhe ofron nje pamje te lire nga deti. Vila organizohet ne 2 kate dhe papafingo me shkalle te brendshme, ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 3 WC dhe verande. Vila shitet e mobiluar, me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi 151 500 Euro.

Adresa :

Himare
Vlore

Qyteti : Vlore

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 151 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 135 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate