0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Golem

ID : 025DR130

Durres, Shesim Apartament 2+1 ne Golem. Apartament 2+1+1WC+1verande, me siperfaqe 85m2 dhe verande me siperfaqe 45m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje kompleksi te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 AC, orientohet ne Perendim, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100000 Euro.

Adresa :

Golem
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate