0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 tek Shkembi i Kavajes

ID : 031DR196

Durres, Shesim Apartament 2+1 tek Shkembi i Kavajes. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 130m2 dhe verande me siperfaqe 66m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 65000 Euro.

Adresa :

Shkembi i Kavajes
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 65 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 196 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate