0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 kat ne Golem

ID : 045KV060

Kavaje, Shesim Vile 1 kat ne Golem. Vile me siperfaqe 60m2 dhe oborr me siperfaqe 140m2 eshte e shtruar ne parket, organizohet ne 2dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 Verande. Vila eshte totalisht e mobiluar, 1 AC.
Cmimi 110000 Euro.

Adresa :

Golem
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 110 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 60 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A
Nr i kateve 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate